Spis ludności

 UWAGA! SPIS ZAWIERA ZDJĘCIA POSTACI! 
I tu już mniej ważne, mianowicie: to, że w spisie znajdują się zdjęcia absolutnie nie znaczy, że odpuszczę sobie opisy w rozdziałach! ~ Strawberry Princess ~
WSZYSTKIE ZDJĘCIA  SĄ STĄD
Ludzie

Magdalena Kamińska
Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie zanosi się pychą.
Sebastian Zalewski

Dlaczego nie chcę się wpuścić do Stanów Zjednoczonych człowieka, który ma śmiałość sprzeciwiać się każdej wojnie, poza tą jedną nieuniknioną - z własną żoną?Kalina Sikora

Jedna z pułapek dzieciństwa polega na tym, że nie trzeba rozumieć, by czuć. Kiedy rozum zdolny jest pojąć, co się wydarzyło, rany w sercu są już zbyt głębokie.


Biała Królowa

Co każdy wie, wie tylko dla siebie i powinien zachować to w sekrecie. Kiedy tylko to wyjawi, budzi się sprzeczność, a jeżeli wda się w dysputę, wytrąci siebie z równowagi i co w nim najlepszego zostanie, jeżeli nie unicestwione, to w każdym razie zachwiane.

 

Wojciech Nowicki

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.

Konie

EyreKongoArlekin

2 komentarze:

 1. Pierwszy atut w moich oczach to konie (omg po raz pierwszy trafiam na blog gdzie opisywana jest historia bohaterów,gdzie autor(ka) kładzie nacisk na jeździectwo! <3) a po drugie , ten francuski cytat..., w języku, którego niedawno zaczęłam się uczyć i od razu zakochałam się z wzajemnością. Pytanie - Droga autorko: czy Ty też uczysz się od niedawna, wybrałaś francuski przez przypadek, a może uczysz się go od dzieciństwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Na początku nie czuć tego jeździectwa, ale potem się okaże, ile konie mogą zmienić w życiu człowieka :D
   Co do pytania... Francuski przecież tak ładnie brzmi! A cytat to szukałam dość krótko, więc... jestem zadowolona!
   Pozdrawiam,
   Ginevra Boudreaux

   Usuń

Dziękuję za obserwacje i komentarze.
Jeśli mam czas, odwiedzam każdy blog, o którym napiszesz w komentarzu.
Prosiłabym, abyś nie pisał/a komentarza typu: „Fajny blog, wpadnij na mój”, „Obserwuję, wpadnij na mój”, bo to świadczy o tym, że chcesz się zareklamować.

Szablon